Jak kupić Roboclean SPLUS?

W zaledwie trzech prostych krokach, wielofunkcyjny system czyszczący Roboclean SPLUS stanie się Twoją własnością!

1. Umów się na prezentację

1. Umów się na prezentację

Wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz, lub skontaktujesz się z nami telefonicznie. Bezpłatna prezentacja odbędzie się u Ciebie w domu, w dogodnym dla Ciebie terminie. Nie tracąc czasu na dojazd, zobaczysz Roboclean w akcji.

2. Sprawdź Roboclean w praktyce

2. Sprawdź Roboclean w praktyce

Podczas prezentacji, nasz przedstawiciel handlowy pokaże Ci jak działa Roboclean i odpowie na każde Twoje pytanie. Osobiście przekonasz się jak wiele funkcji kryje się w tym jednym wyjątkowym urządzeniu.

3. Podejmij decyzję zakupową

3. Podejmij decyzję zakupową

Po prezentacji urządzenia sam zadecydujesz czy chcesz zakupić Roboclean SPLUS do swojego domu. Możesz to zrobić bezpośrednio u naszego przedstawiciela handlowego.

Formularz kontaktowy

Zamów bezpłatną prezentację urządzenia w swoim domu.

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Roboclean Poland spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp. k., ul. Włościańska 29 lok. U2, 01-710 Warszawa, KRS: 0000638122, NIP: 5252652294, REGON: 363999407 w celu przekazywania mi informacji handlowych, tj. ofert dotyczących produktów i usług Administratora drogą:

  Zgodę tę mogę wycofać w dowolnym czasie wysyłając maila na adres rodo@roboclean-poland.com. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

  Roboclean SPLUS

  Złóż zamówienie na Roboclean SPLUS

  Złóż zamówienie przez stronę internetową

  Roboclean (wraz z wyposażeniem dodatkowym)

  Cena 8 590 zł

  Czas dostawy – 7 dni

  Zamów