System Czyszczący Roboclean SPLUS

System Czyszczący Aura Roboclean został stworzony by codziennie dbać o zdrowie i bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny. Podczas pracy skutecznie filtruje powietrze z prędkością 4 metrów sześciennych na minutę. Oznacza to, że np. w niecałe pół godziny przefiltruje i oczyści powietrze w pokoju o wielkości 25 m2. Dzięki temu pomieszczenia, w których przebywają Twoi bliscy, będą wolne od kurzu, pyłów i alergenów.

Wielofunkcyjne urządzenie

Roboclean Splus jest wielofunkcyjnym urządzeniem, które nie tylko skutecznie sprząta, ale również czyści, jonizuje, nawilża i aromatyzuje powietrze. Usuwając bakterie, roztocza oraz zawieszony w powietrzu pył z mieszkania, wpływa na lepsze samopoczucie domowników. Roboclean Splus to zdrowie dla Twojej rodziny.

Maksymalna wydajność

Sercem robota jest super efektywny separator wodny. Urządzenie rozbija wodę na bardzo małe cząsteczki, do których przyklejają się niemalże wszystkie zbierane przez ssawkę zanieczyszczenia i wbijane są z powrotem do wody w zbiorniku. Po zakończeniu sprzątania brudną wodę wystarczy po prostu wylać. Taki system znacznie przewyższa pod względem wydajności zwykłe, dostępne w sklepach odkurzacze wodne, w których woda nie jest rozbijana na molekuły, jak to ma miejsce w Roboclean SPLUS.

Wysoka skuteczność

Skuteczność urządzenia Roboclean Splus wynosi aż 99,993%! Potwierdza to badanie wykonane i poświadczone certyfikatem przez renomowaną organizację TŰV – zobacz Certyfikaty. Zastanawiasz się jak sobie radzą tradycyjne odkurzacze? Ich skuteczność to zaledwie około 20% – stosowane w nich worki stanowią przeszkodę dla powietrza i zmniejszają siłę ciągu, a drobiny kurzu i roztoczy przedostają się przez otwory w worka z powrotem do otoczenia.

Nagrody i certyfikaty

Zdobyte przez Roboclean Splus nagrody oraz certyfikacje dowodzą, że jest to najskuteczniejsze na rynku urządzenie sprzątające i najlepsze w swojej klasie.