Jesteśmy autoryzowanym przez producenta importerem
i dystrybutorem urządzenia Roboclean.

Jesteśmy prężnie działającą polską firmą, założoną w 1995 roku przez przedsiębiorcę Piotra Sobotkę. Profil naszej działalności od samego początku istnienia firmy pozostaje niezmienny – propagowanie prozdrowotnych rozwiązań poprzez sprzedaż i serwisowanie wielofunkcyjnych urządzeń z separatorem wodnym.

Do 2004 roku byliśmy dystrybutorem urządzeń Rexair Rainbow. Od 2004 roku jesteśmy dystrybutorem AURA ROBOCLEAN, a od 2013 roku niezależnym autoryzowanym importerem AURA ROBOCLEAN.

Sprzedawcom w tradycyjnych sklepach brakuje czasu, aby opowiadać o urządzeniu Roboclean, zademonstrować wszystkie jego funkcje i odpowiedzieć na nasuwające się pytania. Dlatego nasi Przedstawiciele handlowi pozostają do wyłącznej dyspozycji zainteresowanych osób podczas indywidualnych bezpłatnych spotkań w domu Klienta. Dzięki takiej formie prezentacji klienci mogą zobaczyć u siebie, jak robot Roboclean czyści na sucho i mokro wszystkie powierzchnie, materace, fotele, pościel, a także jonizuje, nawilża i aromatyzuje naturalnymi olejkami powietrze.

Dlaczego Roboclean?

„W porównaniu do urządzenia, którym zajmowałem się wcześniej, jest zdecydowanie lepszy i lepiej wyposażony. Do tej pory sprzedaliśmy kilkadziesiąt tysięcy sztuk robotów Roboclean” – mówi Piotr Sobotka.

Dlaczego zajął się tą działalnością? Co właściciel firmy najbardziej ceni w swojej pracy? Która z kilku jego działalności biznesowych jest dla niego najważniejsza? O tym wszystkim Piotr Sobotka opowiada w przeprowadzonym z nim wywiadzie. – Zobacz wywiad

Zadbaj o zdrowie rodziny!

Czerpiemy satysfakcję z tego, że dzięki naszej pracy klienci mogą bezpłatnie wypróbować urządzenie, które zrewolucjonizuje ich codzienne życie.

Roboclean ułatwia sprzątanie, oszczędza czas i co najważniejsze – przyczynia się do poprawy stanu zdrowia całej rodziny, usuwając z mieszkania bakterie i roztocza oraz ich toksyczne odchody, a tym samym zapobiegając alergiom. Jego skuteczność potwierdzają opinie zadowolonych użytkowników oraz certyfikat antyalergiczny.